KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087625

nr 1408 7625

Ferenc Illés

(1937-1990), Ungern

Oljemålning, Stilleben. 1982. Signerad. Olja på pannå, 59x78 cm, yttermått inklusive ram. 66x86 cm

Ferenc Illés, Ungersk bildkonstnär född 1937, död 1990.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:21:11

18/7 11:43:02 1      Vinnande bud
18/7 17:53:40 1      justering av budtak

Ferenc Illés

Läs mer om Ferenc Illés